موج

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: راهدارخانه آلوارس سرعین در جهت تحقق شعار زمستان بیدار و رونق گردشگری در حال احداث است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه در جهت تحقق شعار زمستان بیدار و رونق گردشگری راهدارخانه آلوارس سرعین درحال احداث است گفت: ساختمان اداری این پروژه نیز با تلاش راهداران هم اکنون 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی تصریح کرد: عملیات احداث راهدارخانه آلوارس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل ۲۰۰ مترمربع ساختمان اداری و ۱۸۰ مترمربع آشیانه ماشین آلات از خرداد 97 شروع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تحقق شعار زمستان بیدار استاندار اردبیل، رونق گردشگری و توسعه ورزش‌های زمستانی را از اهداف اصلی اجرای پروژه راهدارخانه آلوارس عنوان کرد و افزود: برای اجرای این پروژه یک میلیارد و 8۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است.

رحمتی بر تخصیص به موقع اعتبارات استانی برای تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت: با افتتاح این پروژه راهداران پرتلاش در کنار سایر اقدامات مستمر راهداری به اهالی روستا‌های واقع شده در مسیر آلوارس و گردشگران خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.

گفتنی است استان اردبیل 6 هزار و 372 کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستائی و بزرگراه دارد و 9 راهدارخانه نیز در محورهای مواصلاتی استان فعال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها