موج

علی صبحی مطرح کرد؛

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از لکه گیری و رفع چاله ها بیش از 82 هزار کیلومتر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی صبحی ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثر گفت: علاوه بر روکش آسفالت اقدامات مستمر راهداران برای حفاظت و نگهداری از راهها انجام می شود که درهمین راستا 82 هزارو 800 مترمربع لکه گیری و رفع چاله ها در محورهای مواصلاتی استان اردبیل نیز انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه 47کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان در 7 ماه گذشته روکش آسفالت شده است افزود: اجرای این مهم از محل اعتبارات ملی و استانی انجام شده از فرمانداران شهرستان ها خواست با تخصیص اعتبارات لازم راهداران را در خدمت رسانی هرچه شایسته به مردم عزیز یاری کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری استان اردبیل با اشاره به اقدامات راهداران درجهت ارتقای ایمنی جاده ها تصریح کرد: در مدت یادشده 272 کیلومتر تسطیح حریم راه و بیش از 68 هزار مترطول درزگیری راههای آسفالته نیز صورت گرفته است.

صبحی اصلاح و بازسازی 167 کیلومتر کانال های طرفین راه،زهکشی و دریواسیون 2 هزار مترمکعب پل های بزرگ، تنقیه و لایروبی 96 دستگاه پل و ابنیه فنی را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش دیار سبلان درجهت افزایش ایمنی محورها عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها