موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از افزایش 5 درصدی مصرف گاز صنایع در نیمه نخست سال جاری دراستان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علوی گفت: در نیمه نخست سال جاری بیش از 8میلیارد و 546 میلیون و 760هزار متر مکعب در  بخش صنایع مصرف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 5 درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال در مجموع بالغ بر9میلیارد و 781میلیون مترمکعب گاز طبیعی درسطح استان مصرف شده است، گفت: این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل7درصد افزایش داشته است.

علوی با اشاره به میزان مصرف گاز خانگی و تجاری در سطح استان افزود: حجم گازمصرفی طی شش ماه نخست امسال در این بخش بیش از یک میلیارد و 168میلیون و282هزار مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20درصد افزایش داشته ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان مصرف گاز در بخش عمومی شامل؛ اماکن مذهبی، آموزشی، ارگان های دولتی و ... را بیش از 65 میلیون متر مکعب درطی شش ماهه نخست سال برشمرد و افزود: با توجه به اینکه فصول گرم سال از 15 فروردین تا 16 آبان ماه می باشد در این بازه زمانی مصرف گاز طبیعی در بخش صنعت بیشتر می شود.

علوی بیان داشت: گاز طبیعی به عنوان انرژی اصلی تامین کننده سوخت صنایع، نقش مهمی در رونق تولید استان دارد و علاوه براین در کاهش آلودگی محیط زیست نیز بسیارموثر بوده با این وجود رعایت الگوی مصرف و استفاده از تجهیزات بهینه در تمامی صنایع مورد انتظار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها