موج

سید حجت مدنی مطرح کرد؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از توزیع نفتگاز با استاندارد یورو چهار در ۱۷ باب جایگاه استان اردبیل خبر داد.

به گزارش هرگزاری موج اردبیل، سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: توزیع نفتگاز با استاندارد یورو چهار در ۱۷ باب جایگاه در استان اردبیل انجام می شود که در طول هفت ماه گذشته سال جاری نزدیک به ۶۰ میلیون لیتر از این نوع مواد نفتی در منطقه اردبیل توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو گوگرد کمتری دارد و آلودگی آن برای محیط زیست کمتر است، بیان داشت: بطور متوسط روزانه ۲۸۰ هزار لیتر نفتگاز یورو ۴ در استان توزیع می شود و هم‌اکنون نیز درصدد جذب سهمیه بیشتر جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان اردبیل هستیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل دارای ۴۳ باب جایگاه عرضه نفتگاز می باشد که از این تعداد ۱۷ باب در نواحی تابعه( مرکزی، خلخال، مشگین شهر، پارس آباد، گرمی و بیله سوار) وظیفه توزیع نفتگاز یورو ۴ را برعهده دارند.

مدنی ادامه داد: به منظور رعایت حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست، کارشناسان کنترل کیفیت و مهندسی فرآورده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اردبیل هر هفته حداقل یکبار تعداد ۶۸ باب جایگاه های عرضه سوخت اعم از بنزین و نفتگاز استان را از نظر کیفی کنترل می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها