موج

برای ششمین سال پیاپی؛

دبیراجرایی همایش سراسری علمی پژوهشی از نگاه معلم برای ششمین سال پیاپی در میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی چمل نژاد دبیر اجرایی همایش سراسری از نگاه معلم در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با بیان اینکه این همایش بصورت کشوری برگزار خواهد شد گفت:  این همایش در بخش های محتوای آموزشی، مقالات مرتبط با آموزش و پرورش، اقدام پژوهی، مقالات آزاد و محتوای الکترونیکی خواهد بود.

وی با بیان اینکه این همایش با حمایت علمی دانشگاه هرمزگان، پایگاه ملی سیویلیکا و پایگاه ملی نشریات دانشگاهی ایران(پانتا) انجام خواهد شد اظهار کرد: این همایش قصد دارد با ایجاد و توسعه شبکه های ملی در سطح کشور فضایی را جهت تبادل اطلاعات و دستاوردهای علمی برای پژوهشگران فراهم کند.

 دبیراجرایی همایش سراسری علمی پژوهشی از نگاه معلم با اشاره به اهداف این همایش بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش شناسایی و معرفی فرهنگیان پژوهشگر، تلاش در راستای تولید علم توسط فرهنگیان کشور، دستیابی به اهداف سندتحول بنیادین، ایجاد فضای رقابت علمی سازنده بین فرهنگیان، بررسی مسایل و مشکلات آموزش و پرورش و تلاش در راستای حل انها از طریق دستاوردهای پژوهشی بوده است.

چمل نژاد با اشاره به اینکه سال گذشته در مجموع سال گذشته ۸۰۰ نفر به صورت مستقیم در سال گذشته نیزاین همایش شرکت کردند افزود: سال گذشته نیز ۳۵۰ اثر از کل کشور به دبیرخانه ارسال شد که پس از ۳ مرحله داوری ۳۰ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب، تجلیل و تقدیر شدند.

وی در پایان افزود: علاقه مندان شرکت در این جشنواره میتوانند آثار خود تا پنجم اسفند ماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

به گزارش موج، اختتامیه ششمین همایش سراسری علمی پژوهشی از نگاه معلم 15 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها