موج

نادر فلاحی مطرح کرد؛

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات گردشگری استان اردبیل گفت: ساماندهی گردشگری سلامت استان اردبیل اهمیت بسزایی دارد و ما نیز در تلاش هستیم با تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت در استان اردبیل روند ساماندهی خدمات به گردشگران سلامت در سطح استان اردبیل نیز تسهیل می‌شود.

او تصریح کرد: در 6 ماهه اول امسال بیش از 400 هزار نفر گردشگران سلامت از پایانه مرزی بیله سوار وارد استان اردبیل شده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: در سطح استان اردبیل 6 آژانس خدمات مسافرتی در راستای تسهیل گردشگری استان اردبیل به فعالیت می‌پردازند که یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین فعالیت‌های این آژانس‌های خدماتی ارائه خدمات به گردشگران سلامت است.

فلاحی تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در نظر دارد با تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت، روند ساماندهی خدمات به گردشگران سلامت در استان را تسهیل بخشد.

او با اشاره به همکاری فعالان گردشگری در راستای ساماندهی گردشگری سلامت در استان اردبیل بیان کرد: از فعالان حرفه‌ای گردشگری سلامت در استان اردبیل به ویژه دفاتر خدمات مسافرتی درخواست داریم تا در تحقق هرچه بهتر امر ساماندهی گردشگری سلامت در استان اردبیل تعامل بیشتری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل داشته باشند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها