موج

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: سبک زندگی دینی و اسلامی باید بین آحاد جامعه ترویج شود و مسئولان باید با ترویج این منش در رفع گرفتاری‌های مردم سهیم باشند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی در مراسم معارفه خود بعنوان نماینده جدید ولی فقیه در استان مازندران اظهار داشت : از اینکه امام زمان (عج) به بنده افتخار دادند تا مراسم معارفه اینجانب در روز امامت ایشان باشد قدردانی و خداوند را شکر می‌کنم و از همه مسؤولان کشوری، استانی و مردم عزیز که در این مراسم شرکت کردند قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: از آیت الله طبرسی نماینده سابق رهبری در مازندران قدردانی می‌کنم و ایشان شخصیتی وحدت‌آفرین در استان بودند و برای وی آرزوی سلامتی می‌کنم.

محمدی لائینی اذعان داشت : امیدوارم بتوانم در این سنگر مقدس نماز جمعه و نمایندگی ولی فقیه برای استان مازندران موفق ظاهر شویم.

نماینده جدید ولی فقیه در مازندران بیان داشت :  از زحمات وحدت‌گرایانه آیت الله طبرسی تقدیر می‌کنیم و اکنون که دربستر بیماری قرار دارند از خداوند شفای عاجل را خواهانیم.

وی ادامه داد : چشم انداز بنده در استان عبور از مسیر موجود به مسیر مطلوب است تا برای ساختن مازندران یکپارچه، سالم و رشد یافته است.

محمدی لائینی تصریح کرد : مردم انتظار دارند ائمه جمعه در گرفتاری‌های مردم شریکشان باشند  و سبک زندگی آنان متوسط باشد و وقتی زندگی علما همراه با اوساط جامعه باشددلهای مردمی نیز جذب خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها