موج

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: پس از انقلاب اسلامی، مردم تا پای جان برای حفظ ارزش ها ایستادگی کردند که مازندانی همواره در میدان حضور داشته و ملت ایران نشان دادند که پایبند و معتقد به ارزش ها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی در آیین معارفه امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تقدیر از تلاش ها و خدمات آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در استان اظهار داشت: با توجه به اینکه آیت‌الله طبرسی دارای کسالت شدیدی هستند و از خداوند عافیت و سلامتی برای ایشان مسألت داریم که به دلیل این بیماری در نامه‌ای به حضرت آقا از ایشان خواستند که از ادامه این فعالیت به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ساری، ایشان را معاف کنند که با توجه به کسالت ایشان و مطلع بودن رهبری از این وضعیت با این استعفا موافقت شد.

وی ادامه داد: برای انتخاب ائمه جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ها، تحقیقات و بررسی های زیادی صورت می گیرد و خوشبختانه شش هزار طلبه از مازندران در قم تحصیل می کنند و نشانگر آن است که مردم منطقه متدین و علاقمند هستند و مردم استان مازندران ولایتمدار بوده و در تمامی صحنه‌های انقلاب حضور داشتند.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی تصریح کرد :  پس از انقلاب اسلامی، مردم مازندران تا پای جان برای حفظ ارزش ها ایستادگی کردند و ملت ایران نشان دادند که پایبند و معتقد به ارزش ها هستند.

وی با بیان اینکه هیچ نقطه از اسرائیل وجود ندارد که زیر پوشش موشک های ما نباشد تصریح کرد: این توفیق درحالی است که در زمان جنگ از دادن سیم خاردار نیز به ما خودداری می کردند و امروز تحمل این دستاوردها برای دشمنان سخت است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه موشک‌های ما نقطه‌زن است و کمتر از یک متر خطا دارد، خاطرنشان کرد: دشمن از اقتدار جمهوری اسلامی هراس دارد و با مذاکره و بهانه‌گیری می‌خواهد توان نظامی ایران اسلامی را کاهش دهد.

محمدی‌گلپایگانی با بیان اینکه خواسته‌های آمریکا تمامی ندارد و هر دفعه بهانه‌های جدید می‌آورند، عنوان کرد: آمریکا در مذاکره با کره شمالی به یکدیگر علاقه نشان دادند اما آمریکا هیچ یک از تحریم‌های خود را بر نداشت پس این کشور قابل اعتماد نیست.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی از نمازجمعه به عنوان نماد وحدت یاد کرد و خواستار برپایی باشکوه آن شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها