موج

سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد خبر داد؛

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف محموله بزرگ قاچاق لوازم و قطعات ماشین لباسشویی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان، با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید  میرزایی حین کنترل خودروهای لاین خروجی از بندرعباس به 13 دستگاه کامیون بار کانتینر 40 فوت مشکوک شده که جهت بازرسی تکمیلی آن ها را به داخل یگان منتقل کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی با همکاری پلیس امنیت اقتصادی پس از بررسی دقیق خودروها مشاهده کردند که خودروها حامل قطعات نگهدارنده ماشین ظرف شویی قاچاق هستند که در این رابطه 13 دستگاه کامیون توقیف شد .

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان، ارزش تقریبی محموله کشف شده را بیش از 130 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه 13 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ بهدانی فرد خطر قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها