موج

محمد اسماعیل مشایخ خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری اعضای باند سارق به عنف در پوشش زنانه در شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمد اسماعیل مشایخ   فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با اعلام خبر​دستگیری اعضای باند سارق به عنف در پوشش زنانه، عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت به عنف از رانندگان خودرو سنگین که در صف انتظار بار بودند توسط افرادی ناشناس، ماموران انتظامی بندرعباس بلافاصله پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی دقیق موفق شدند چندین نفر که در پوشش زنانه در اطراف خودرو ها مشغول پرسه زدن بودند را شناسایی کنند.

این مسئول انتظامی در این باره گفت: اعضاء این باند متشکل از 3 نفر مرد و 6 نفر زن هستند که به بهانه های مختلف وارد کابین راننده شده و با اغفال رانندگان و سرگرم کردن آنها اقدام به سرقت اموال آنان می کردند که در این خصوص یک نفر از اعضا اصلی در پوشش زنانه در محل دستگیر، مقادیر زیادی اموال مسروقه از وی در محل کشف و ضبط شد و اقدامات جهت شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء ادامه دارد.

سرهنگ محمد اسماعیل مشایخ فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در پایان از رانندگان خواست: از ورود افراد مشکوک به داخل کابین راننده خودداری کرده و هرگونه موردی را سریعا" با شماره 110 با پلیس در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها