موج

سرهنگ محمد رستمی خبر داد؛

فرمانده انتطامی شهرستان میناب از اجرای طرح ارتقای امینت اجتماعی با محوریت دستگیری سارقان تحت تعقیب محاکم قضایی و دستگیری 16 نفر سارق و قاچاقچی در این طرح خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمد رستمی  فرمانده انتظامی میناب در تشریح جزئیات این خبر، گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت شهروندان با محوریت دستگیری سارقان تحت تعقیب محاکم قضایی به مدت 72 ساعت در شهرستان میناب اجرا شد.

وی افزود : دراجرای این طرح 11 سارق سابقه دار شناسایی و دستگیر و19 فقره انواع سرقت، 2 دستگاه خودروی و 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی ، 11 فقره سرقت سیم برق و 4 فقره سایر سرقت ها کشف شد.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد:در این طرح 32 دستگاه خودروی و40 دستگاه موتورسیکلت متخلف پس از اعمال قانون به پارکینگ انتقال شدند.

محمد رستمی اظهار داشت: در این رابطه 77 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 416 عدد قرص روانگردان کشف و 6 نفر قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی میناب با تاکید بر استمرار طرح های پاکسازی مناطق آلوده و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح ها، ازعموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل ودستگیری مجرمان اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها