موج

رامین صادقی:

سومین جشنواره عرضه مستقیم مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در نمایشگاه بین المللی اردبیل گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سومین جشنواره عرضه مستقیم مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل در نمایشگاه بین المللی اردبیل گشایش یافت.

وی افزود: امروز با حضور مسئولان استان و تولیدکنندگان مبل این نمایشگاه گشایش یافته و فرصت مناسبی برای ارائه تولیدات داخلی در بخش مبلمان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به این که در این نمایشگاه بیش از 42 غرفه محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند افزود: واحدهای تولیدی از خود استان بودند که فرصت مناسبی برای معرفی محصولات خود برای عرضه محصولات استانی پیدا کرده‌اند.

صادقی بیان کرد: این نمایشگاه تا 17 آبان ماه در محل نمایشگاه دائمی بین‌الملی اردبیل دایر است و  غرفه‌داران از ساعت 15 تا 21 شب محصولات تولیدی خود را به معرض نمایش می‌گذارند و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات مورد نیاز در این بخش را با برخورداری از 30 درصد تخفیفات نمایشگاهی تهیه کنند.

وی بیان کرد: برگزاری این نمایشگاه با همکاری اتحادیه مبلمان ارائه شده و واحدهای تولیدی شرکت‌کننده در این نمایشگاه ثابت بوده و مورد اعتماد مشتریان هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 300 کارگاه تولید مبلمان و سرویس خواب در استان فعالیت می‌کنند و اردبیل ظرفیت خوبی در این زمینه دارد و محصولات تولیدی کیفیت خوبی دارند و به شکل استاندارد ساخته شده‌اند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها