موج

محبوب حیدری مطرح کرد؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث 213 کیلومتر بزرگراه در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل امروز در بازدید عملیات اجرایی باند دوم پروژه سه‌راهی صحرا - رضی - امیرکندی گفت: احداث بزرگراه مورد توجه قرار گرفته و در حال حاضر ۲۱۳ کیلومتر بزرگراه در استان در دست احداث است.

وی افزود: تا پایان سال ۹۷ در حدود ۱۳۴ کیلومتر بزرگراه در استان وجود داشت که امسال بیش از ۵۰ کیلومتر به این میزان افزوده خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان‌کرد: اعتبار کل راه‌های شریانی استان حدود۱۶۰۰ میلیارد ریال است که امید است با پیگیری مسئولان بتوانیم تخصیص۱۰۰ درصدی را دریافت کنیم.

حیدری به احداث باند دوم پروژه سه‌راهی صحرا - رضی - امیرکندی اشاره کرد و اضافه کرد: کل طرح احداث باند دوم پروژه سه‌راهی صحرا - رضی - گرمی - بیله‌سوار به طول ۱۳۹ کیلومتر است که  هشت کیلومتر در سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسیده ، هفت کیلومتر در سفر ریاست جمهوری به استان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: پنج کیلومتر در ورودی گرمی و ۷.۵ کیلومتر از بیله‌سوار به سه راهی گوگ‌تپه و ۱۴ کیلومتر هم از سه‌راهی صحرا - رضی در دست احداث بوده  و در حال حاضر پیمانکار پروژه با ۳۵ دستگاه ماشین‌آلات سنگین در این پروژه فعال است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مدت قرارداد پیمانکار احداث باند دوم پروژه سه‌راهی صحرا - رضی - امیرکندی ۱۸ ماهه با مبلغ قرارداد ۱۸۰ میلیارد ریال تا حد زیر آسفالت است.

حیدری بیان کرد: اعتبار این  پروژه  ۲۱۰ میلیارد ریال بوده و  تا به حال ۳۰ درصد آن تخصیص داده شده است.

وی میزان بدهی به پیمانکاران در  پروژه سه‌راهی صحرا - رضی - امیرکندی را  ۱۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها