موج

حجت‌الاسلام احمد پناهیان:

استاد حوزه و دانشگاه گفت: ایستادگی در برابر مستکبران برای ملت ایران یک رسالت است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت‌الاسلام احمد پناهیان ، استاد حوزه و دانشگاه ظهر امروز در مراسم سخنرانی راهپیمائی یوم‌الله 13 آبان در اردبیل گفت: ایستادگی در برابر مستکبران برای ملت ایران یک رسالت است و همیشه با تکیه بر خداوند متعال و عمل به قرآن و اسلام و نیز منویات مقام معظم رهبری این راه ادامه دارد.

وی با اشاره به این که سر سازش با مستکبران وجود ندارد بیان کرد: ایستادگی در برابر ستیزه‌جویان با داشتن قدرت روحی و معنوی حتمی است و در این زمینه شهدای والامقام کشورمان نمود کامل این امر هستند که باید راه و اهداف شهدای والامقام را تا ابد زنده نگهداشته و ادامه دهیم.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: تقابل بین جبهه حق و باطل در چهار دهه اخیر مشهود است و امروز به برکت نیروهای ارزشی، دینی و معنوی شعار مرگ بر آمریکا پابرجا است و ما هیچ وقت تن به مذاکره نخواهیم داد چرا که آمریکا هیچ گاه از اهداف و نیات شوم خود دست برنمی‌دارد و همه برای او مثل ابزارند.

پناهیان تصریح کرد: ارتقای روحیه انقلابی و انگیزه ارزشی باید همراه با معنویت باشد که با تاسی از راه و اهداف شهدای والامقام کشورمان این مهم حتمی است و ملت همیشه بیدار ایران هیچ گاه در برابر خواسته‌های نامشروع دشمنان تسلیم نمی‌شود و همیشه سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان می‌زند.

وی بیان کرد: این یک افتخار و برکت بزرگ است که ملت ایران با چنین آرمان انقلابی و ارزشی پیش می‌رود و تنها این موضوع به تنهایی برای دشمنان و استکبار جهانی غیرقابل تحمل است که بنابراین باید با حضور گسترده در صحنه‌های حساس و سرنوشت‌ساز کشور این مهم را همیشه به آنان ثابت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها