موج

در چهارمین دوره جایزه بین‌المللی خشت طلایی تهران که همزمان با گرامیداشت روز جهانی شهرها در برج میلاد برگزارشد از حمید لطف‌اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،در چهارمین دوره جایزه بین‌المللی خشت طلایی تهران که همزمان با گرامیداشت روز جهانی شهرها در برج میلاد برگزارشد از حمید لطف‌اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل تجلیل شد.

این جشنواره با شعار "شهرهایی هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر" با شرکت ۲۰۰ پروژه و تجربه شهری از داخل کشور و ۳۰۰ پروژه از شهرهای جهان در حوزه معماری، شهرسازی ومیراث فرهنگی برگزار شد که در بین ۵۰۰ پروژه شهری داخلی و خارجی جایزه جهانی خشت طلایی تهران به عمارت شهرداری اردبیل رسید.

در حوزه معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری

  1. رتبه اول، نصر اله آبادیان شهردار منطقه ۱۱، ۱- راه‌اندازی موزه‌های ثبت احوال، جنگ و دخانیات، ۲- احیای ۱۰ خانه بافت تاریخی در حصار ناصری
  2. رتبه دوم، حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل، مرمت و بازسازی عمارت شهرداری؛ اردبیل
  3. رتبه سوم، دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز، حیات مدنی در حیاط شهری؛ تبریز

روز جهانی شهرها در سال ۲۰۱۳ بر اساس پیشنهاد کمیته اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان ملل به منظور همکاری بیشتر شهرهای مختلف جهان برای تقویت زیرساختهای شهری حکمرانی محلی و مدیریت شهری و سایر زمینه‌های حیاتی برای مقابله با عواقب تغییرات شهرنشینی در جوامع مختلف انتخاب شده است.  

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها