موج

رضا فرج پور مطرح کرد؛

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر از افزایش 47 درصدی جابجایی کالا و بار در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا فرج پور ، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر او از جابجایی 119 هزار و 431 تن کالا و بار از شهرستان مشگین شهر در 7 ماه گذشته خبر داد و افزود: این میزان جابجایی کالا نسبت به مدت مشابه سال گذشته 47/10 درصد افزایش نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه در مدت یاد شده 168 هزار و 809 نفر مسافر نیز از شهرستان مشگین شهر جابجا شده گفت: در جابجایی مسافر نیز نسبت به 7 ماهه سال گذشته 7 درصد رشد داشتیم.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر افزود: 7 شرکت حمل و نقل کالا ، بار و مسافر در حوزه شهرستان مشگین شهر فعالیت می کند.

فرج پور از شناسایی، قلع وقمع و جلوگیری از 165 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وسازهای غیر مجاز درشهرستان مشگین شهر خبر داد و افزود:با فعالیت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی با حکم قضایی 110 مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ ،با دستور قضایی 15 مورد تخریب انجام،با همکاری عوامل نیروی انتظامی از 35 مورد تجاوز به حریم راه جلوگیری بعمل آمده و هم چنین 150مورد مجوز ساخت و ساز در مدت یاد شده درشهرستان مشگین شهر صادر شده است.

وی نصب 8 سرعت گیر پلاستیکی ،2 هزار و 800 متر مربع برداشت و پاکسازی نخاله در بزرگراه و جاده قدیم مشگین شهر، تعمیر 12 دستگاه ابنیه فنی ،نصب 4 نرده پل و پاکسازی و علف چینی 80 دستگاه از نرده پل ها را از مهمترین اقدامات راهداری در 7 ماه گذشته برشمرد و تصریح کرد:80 عدد تابلوو بنرغیر مجاز نیز از سطح جاده های شهرستان مشگین شهر برچیده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها