موج

احمد ناصری:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۲۵۴ هزار دانش‌آموز اردبیلی در راهپیمایی ۱۳ آبان در استان شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری ، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۳ آبان سالروز مقابله با جنایات آمریکا و افشاگری توطئه‌های استکبار جهانی است که از سوی دانش‌آموزان رقم خورد.

وی با بیان اینکه در طول ۴ دهه حیات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دانش‌آموزان در نهایت امنیت و آرامش تحصیل کرده‌اند، افزود: امروز هر دانش‌آموزی خود را مطیع آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌داند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان نیز نمایشی از این اطاعت و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی است که همه ساله با شکوه هر چه تمامتر در استان اردبیل برگزار می‌شود.

ناصری با تاکید به اینکه مسئولیت آموزش و پرورش محدود به آموزش کتب درسی نیست، گفت: در کنار آموزش علمی، تربیت فکری، سیاسی و عقیدتی دانش آموزان نیز با جدیت دنبال می‌شود.

وی اظهار کرد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز به تربیت و پرورش فکری و چند بعدی دانش‌آموزان تاکید شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه فرهنگیان نیز در کنار دانش‌آموزان در راهپیمایی حضور یافتند، افزود: این همراهی بیانگر اتحاد و همدلی نسل‌های پی در پی انقلاب و نه بزرگ به استکبار جهانی است.

ناصری با بیان اینکه دانش آموزان آینده این کشور را رقم خواهند زد، گفت: تربیت فکری و سیاسی باید از طریق فرهنگیان و معلمان به نسل بعد انتقال یابد چرا که ترفند‌های دشمن برای ضربه به نظام خاتمه نیافته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها