موج

مشاور فرماندار بافق خبرداد:

مشاور فرماندار بافق گفت: دستگاه ماموگرافی با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال خریداری و همزمان با هفته سلامت زنان تحویل بخش رادیولوژی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حمیده مراد علیزاده مشاور فرماندار بافق گفت: دستگاه ماموگرافی با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال خریداری و همزمان با هفته سلامت زنان تحویل بخش رادیولوژی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شد.

او افزود: با توجه به اینکه دستگاه ماموگرافی مهمترین دستگاه برای تشخیص به موقع سرطان در بین بانوان است و کمبود این دستگاه در شهرستان بانوان را با مشکلات زیادی از جمله عدم توان پرداخت هزینه‌های ماموگرافی در بخش‌های خصوصی، صرف زمان و تردد به مرکز استان برای بیماران و غیره ایجاد کرده بود.

مشاور فرماندار بافق تصریح کرد: مقدمات خرید این دستگاه با رایزنی‌های فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مساعدت‌های دانشگاه علوم پزشکی یزد فراهم و در هفته سلامت زنان به بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) بافق تحویل و در ۱۵ روز آینده راه اندازی خواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های فرماندار و مسئولان مربوطه بهداشت و درمان استان یزد و شهرستان بافق، گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از همدلی و مشارکت همگانی، در عرصه خدمتگزاری به مردم کوشا باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها