موج

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: درقالب طرح ملی ابرار 28 کیلومتر راه روستائی بهسازی، شن ریزی و زیرسازی شده و آماده آسفالت است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی ، مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل درجلسه بررسی اجرای طرح ملی ابرار با اعلام این خبر گفت: از این میزان 12 کیلومتر در شهرستان گرمی،8 کیلومتر در شهرستان مشکین شهر و 8 کیلومتر نیز در حوزه شهرستان اردبیل بهسازی،شن ریزی و زیرسازی شده است.

وی با بیان اینکه درقالب این طرح ملی 87 کیلومتر راه روستائی بهسازی، شن ریزی ، زیرسازی و آسفالت خواهد شد افزود:درصورت مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت این 28 کیلومتر اجرایی می شود.

مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل 4 هزارو 373 کیلومتر راه روستائی دارد که از این میزان 2 هزارو 700 کیلومتر آسفالت و مابقی شنی و خاکی است.

رحمتی با اشاره به اینکه در قالب "طرح ملی ابرار" بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۰ روستا در شهرستان‌های اردبیل،گرمی، بیله سوار، مشکین شهر، خلخال و کوثر درحال اجرا است گفت: با توجه تاکیدات وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  کشور برای اجرای این طرح مهم،راهداران دیار سبلان نیز باهمه توان برای محقق شدن اهداف طرح ابرار در میدان عمل آماده اقدام جهادی و انقلابی هستند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها