موج

افزایش 20 درصدی کرایه اتوبوس شهری در صد و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهربندرعباس تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، صد و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور کار افزایش نرخ پیشنهادی کرایه تاکسی و اتوبوس با حضور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس برگزار شد، اعضا شورای شهر بندرعباس با بررسی این پیشنهاد نهایتا به افزایش نرخ 20 درصدی کرایه اتوبوس رای مثبت دادند.

این پیشنهاد در صحن شورا به رای گذاشته شد که در نهایت پس از اعلام نظر موافقان و مخالفان و به رای گذاشتن این طرح، با ۷ رای موافق و ۳ رای مخالف نرخ کرایه اتوبوس شهری در بندرعباس افزایش و از ۱۰ هزار ریال به ۱۲ هزار ریال تغییر یافت.

دیگر پیشنهاد شهرداری افزایش میزان نرخ کرایه اتوبوس ویژه دانشگاه هرمزگان تا ۵۰ درصد بود که پس از بررسی در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر این رقم به ۲۵ درصد کاهش یافت و پس از چکش کاری در صحن شورا و اعلام نظر اعضا این پیشنهاد با ۵ رای موافق و ۵ رای مخالف نهایتا به تصویب نرسید تا کرایه ۲۰ هزار ریالی اتوبوس دانشگاه هرمزگان بدون تغییر باقی بماند.

پیشنهاد بعدی شهرداری و معاونت حمل و نقل شهرداری افزایش ۴۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی‌های بندرعباس بود که این پیشنهاد در کمیسیون عمران و حمل و نقل شهرداری بندرعباس تا میزان ۱۵ درصد کاهش یافت.

این پیشنهاد نیز پس از بحث های فراوان و اعلام نظرات مخالفان و موافقان، مقرر شد دوباره به کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر بازگردد و پس از بررسی‌های تخصصی تر دوباره به صحن علنی شورا برای تصمیم‌گیری نهایی برگردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها