موج

علی رحمتی خبر داد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از استقرار اکیپ های راهداری در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از بارش برف در گردنه‌های برف‌گیر این شهرستان و اجرای نخستین عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در گردنه الماس واقع در جاده ارتباطی خلخال - اسالم خبر داد.

وی با اشاره به اینکه بارش برف ارتفاعات و برخی از محورهای مواصلاتی استان اردبیل را سفیدپوش کرده است گفت: تاکنون 10 سانتیمتر برف در گردنه الماس و جاده‌های خلخال - اسالم و خلخال - پونل بر زمین نشسته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه 3 اکیپ راهداری خلخال در گردنه الماس مستقر شده اند افزود: هم اکنون سطح این 2 مسیر برف‌روبی و نمک‌پاشی شده و تردد در هر دو جاده اسالم و پونل بدون استفاده از زنجیرچرخ صورت می‌گیرد.

رحمتی بیان کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف در گردنه صائین 3 اکیپ راهداری در این محور مستقر شد و راهداران سخت کوش اقدام به برف روبی این محور کردند.

وی افزود: برای برفروبی و بازگشائی محورهای شهرستان نیر هزار تن نمک نیز در انبارهای راهدارخانه شهرستان ذخیره سازی شده است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آن ها جریان دارد.

رحمتی افزود: هموطنان عزیز قبل از سفر می توانند از طریق سامانه 141 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از آخرین وضعیت جاده ها مطلع شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها