موج

سید حجت مدنی مطرح کرد؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از توزیع 590 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید حجت مدنی ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: نزدیک به ۵۹۰ میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در استان اردبیل در هفت ماهه گذشته سالجاری توزیع شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با افزایش 4.6 درصدی روبرو بوده است.

وی از آمادگی کامل با ذخیره سازی مناسب در انبارهای نفت منطقه از تامین و توزیع سوخت مطمئن به مراکز صنعتی ، تولیدی ، مجاری عرضه سوخت ، کشاورزان ، ناوگان حمل و نقل در اردبیل خبر داد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل بابیان اینکه در هفت ماهه گذشته سال 98 مقدار ۱۱۷میلیون مترمکعب گاز سی، ان، جی با 5.4 درصد کاهش در استان اردبیل مصرف شده است افزود: مقدار مصرف بنزین موتور با 10 درصد رشد و همچنین نفت سفید با کاهش ۱۶درصد در این مدت همراه بوده است.

مدنی ادامه داد: بر این اساس مصرف نفت گاز بدون نیروگاه نیز با افزایش 12 درصد که این افزایش مربوط به بخش حمل و نقل و مصرف در صنایع می باشد و نفت کوره نیز با کاهش چشمگیر در همین زمان در استان تامین و توزیع ‌شده است.

وی در مورد مصرف گاز مایع در منطقه نیز افزود: مقدار مصرف گاز مایع جهت مصرف خانگی در طول هفت ماه گذشته سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل 16.5 درصد کاهش داشته است که این کاهش نیز مربوط به توسعه خطوط لوله گاز در روستاها می باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به خدمات صورت گرفته این شرکت در هفت ماهه امسال که متوسط تامین و توزیع سوخت مایع روزانه به مقدار ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بوده است از کارکنان ساعی منطقه اردبیل در جهت تلاش برای سوخت رسانی به مصرف کنندگان و جایگاه های استان تقدیر و تشکر کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها