موج

برگزیده نخست بخش آوایی رشته سخنوری جشنواره قرآن و عترت در گفتگو با موج

برگزیده نخست بخش آوایی رشته سخنوری جشنواره قرآن و عترت با اشاره به اینکه قرآن آرامش را به انسان هدیه می کند، از قران به عنوان عامل وحدت مسلمانان یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی همدان برگزار شد؛ با برگزیدگان  این جشنواره که در سه رده کارکنان، اساتید و دانشجویان، بودند به گفتگو نشستیم؛

میترا امیری، از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، در گفتگوی اختصاصی با موج با بیان اینکه در جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت توانسته است، رتبه نخست را کسب کند، گفت: در این جشنواره توانستم در بخش آوایی رشته سخنوری مقام اول را کسب کنم.

امیری افزود: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود، شرکت کنندگان نیز دارای آمادگی مقبولی در رشته ها و بخش های مورد نظر بودند.

وی ادامه داد: این آمادگی، روند را برای دیگر شرکت کنندگان در فضای رقابتی ایجاد شده دشوارتر می کرد؛ به لطف خدا با تلاش و کوششی چند ماهه که به صورت های مختلفی از جمله ارائه مقاله و ... که بنده با ارائه مقاله باروری از دیدگاه اسلام، نقش افزایش جمعیت از دیدگاه اسلام  توانستم  دیدگاه و نظر مساعد هیئت داوران را بدست آورم.

وی با اشاره به دوران سخت زلزله کرمانشاه، گفت: در این دوران در کنار یاری مردم عزیز، بهره از قرآن آرامش را برای مردم ما به وجود آورد.

برگزیده نخست بخش آوایی رشته سخنوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت سراسر کشور با اشاره به هدفی که از شرکت در جشنواره دنبال می کرده است، ابراز کرد: موضوعی که همه ما را به شرکت در جشنواره های قرآنی سوق می دهد، قرآن کریم و آیات قرآنی است؛

قرآن همه را جذب می کند و یک دل و یکصدا می کند؛ تنها شرکت در جشنواره قرآنی  و داشتن نقش در این مسابقات برایم به عنوان هدف که می توانست من را به قرآن نزدیک تر کند، بالاترین مقصود بود.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها