موج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خبر داد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری چهاردهیمن نمایشگاه کتاب از 18 تا 23 آبان ماه در فضایی به وسعت 4500 مترمربع در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمدعلی انصاری در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: یک میلیاردو 300 میلیون تومان بن کتاب برای توزیع در چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان خریداری شده است.

وی بیان داشت: امسال در نمایشگاه کتاب اصفهان 30 درصد تخفیف داده می‌شود که شامل 20 درصد بن تخفیف و 10 درصد تخفیف از سوی ناشران می باشد.

انصاری افزود: حدود 50 ناشر و کتاب‌ فروش از استان اصفهان در چهاردهمین نمایشگاه کتاب شرکت می‌کنند و 600 ناشر نیز از سراسر کشور با 100 هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: مانند سال گذشته کتاب‌فروشان نیز به سه شکل در نمایشگاه شریک هستند از جمله برپایی غرفه، ارائه بن کتاب که در طول برگزاری نمایشگاه نیز قابل خرید در کتاب‌فروشی‌ها باشد و گرفتن نمایندگی از ناشران به عنوان نماینده یک نشر در نمایشگاه کتاب شرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به جشنواره مطبوعات استان اضافه کرد: رسانه ها نقش بسزایی در توسعه فرهنگی دارند و مانند دیگر بخش های فرهنگی کشور به توسعه، ارتقا، آموزش و بازبینی نیاز دارند.

انصاری شعار این دوره از جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان را "رسانه در گام دوم انقلاب" بیان کرد و افزود: در سال جاری جشنواره مطبوعات استان به بخش خصوصی واگذار شده و خانه مطبوعات وظیفه برگزاری جشنواره را به عهده دارد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: حدود ۸۰۰ اثر در چهار بخش حرفه‌ای، ویژه‌، جنبی و موضوعی به دبیرخانه جشنواره رسیده است و تجلیل از نفرات برتر منتخب یکشنبه 12 آبان ماه با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

ارسال 30 اثر به جشنواره تئاتر اصفهان

انصاری همچنین درارتباط با تئاتر استان ادامه داد: جشنواره تئاتر در استان اصفهان ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه برگزار می‌شود.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: 30 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است که 10 اثر در بخش اصلی و 5 اثر از 5 شهر نیز در بخش جنبی در جشنواره تئاتر اصفهان حضور دارند.

به گزارش موج؛  اختتامیه جشنواره مطبوعات، نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان و جشنواره تئاتر استان در آبان ماه در اصفهان برگزار خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها