موج
کدخبر : ۳۰۲۹۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-302931

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کردستان اعلام کرد:

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کردستان با اعلام نامگذاری روزهای هفته بسیج دانش آموزی اظهار داشت: شعار امسال 13 آبان استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سرگرد اصغر عبدی‌فر پیش از ظهر امروز دوشنبه در جمع رسانه های کردستان گفت:‌ به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی، هفت هزار دانش‌آموز کردستانی در قالب اردوهای راهیان نور به یادمان‌های عملیاتی شمالغرب اعزام و از این مناطق دوران دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کردستان تصریح کرد: از هفتم تا 13 آبان به عنوان هفته بسیج دانش‌آموزی تعیین شده و به همین مناسبت 40 عنوان برنامه در 930 واحد بسیج دانش‌آموزی اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد:‌ سه‌شنبه هفتم آبان با شعار دانش‌آموز بسیجی، اخلاق و پایداری نامگذاری شده که در این روز زنگ ایثار و شهادت نواخته شده، فرمانده واحدها در صبحگاه مدارس متوسطه اول و دوم سخنرانی می‌کند.

سرگرد عبدی‌فر افزود: در روز چهارشنبه هشتم آبان که با شعار دانش‌آموز بسیجی، انتظار و عدالت اجتماعی نامگذاری شده یادآواره شهدای دانش‌آموز و برنامه پدافند غیرعامل در مدارس منتخب اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: روز پنجشنبه نهم آبان با شعار دانش‌آموز بسیجی، شجاعت و آرمان‌خواهی نامگذاری شده و شاهد برگزاری کوهپیمایی دانش‌آموزی، عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدای دانش‌آموز و فرهنگی خواهیم بود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کردستان با اشاره به اینکه روز جمعه با شعار دانش‌آموز بسیجی، انتظار و عدالت‌خواهی نامگذری شده است یادآور شد:‌ در این روز حضور دانش‌آموزان در نمازجمعه، سخنرانی دانش‌آموزان در خطبه‌های پیش از نمازجمعه و دیدار با ائمه جمعه و جماعت برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه روز شنبه 11 آبان هم با شعار دانش‌آموز بسیجی، بصیرت و ولایتمداری نامگذاری شده است اضافه کرد: در این روز اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی آغاز می‌شود، شاهد برگزاری نمایش رزمی فرهنگی خواهیم بود و برخی از دانش‌آموزان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار می‌کنند.

سرگرد عبدی‌فر اظهار داشت: روز یکشنبه 12 آبان با شعار دانش‌آموز بسیجی، خلاقیت و نوآوری نامگذاری شده و در این روز ثبت نام لیگ علمی دانش‌آموزی آغاز می‌شود.

وی افزود: روز دوشنبه 13 آبان که با عنوان دانش‌آموز بسیجی، مقاومت و استکبارستیزی نامگذاری شده و دانش‌آموزان در مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی حاضر می‌شوند و مسابقه نقاشی با موضوع مرگ بر آمریکا نیز برگزار می‌شود.

سرگرد عبدی‌فر اضافه کرد:‌ مسابقات انشانویسی و نشریه دیواری، ‌نشست‌های حلقه‌های صالحین، اجلاسیه شهدای دانش‌آموزی و افتتاحیه یادآوره 415 شهید دانش‌آموز کردستان از دیگر برنامه‌هایی است که طی این هفته اجرا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها