موج

احمد رضا احسانی:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با اشاره به اینکه بیست دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان برگزار شده است، از برنامه های بیست و ششمین دوره جشنواره، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمد رضا احسانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان در جلسه اعضای شورای سیاستگذاری بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به اینکه بیست دوره از این جشنواره در همدان برگزار شده است، گفت: از بیست و شش دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در کشور، بیست دوره در همدان برگزار شده که برای این استان افتخار بزروی است.

احسانی افزود: آثار ۵۲ نمایش از ۱۳ استان کشور و هفت کشور خارجی برای اجرا در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان پذیرفته شدند.

وی با اشاره به ارسال ۳۰۳ اثر به دبیرخانه جشنواره گفت: این میزان نسب به پارسال ۲۰ درصد رشد دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: برنامه های جشنواره افزون بر مرکز استان در هشت شهرستان اجرا می شود تا کودکان این مناطق از شادی و نشاط این رویداد بهره مند شوند. 

وی خاطر نشان کرد: برنامه های جشنواره علاوه بر شبکه های استانی و ملی به صورت تخصصی در شبکه چهار برنامه مجله تئاتر منعکس می شود.

احسانی با اشاره به شعار جشنواره گفت: نمایش هایی که با " کودک، تئاتر و طبیعت" بیشترین ارتباط را داشته باشد جایزه ویژه اهدا می شود. 

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار"کودک، طبیعت و تئاتر" به دبیری مجید قناد ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه سال جاری به میزبانی همدان برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها