موج

معاون سیاسی استاندار مازندران:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران گفت: خانواده ها با هر شرایطی اقتصادی و اجتماعی در معرض اعتیاد قرار دارند و برای پیشگیری از اعتیاد در جامعه نیازمند مشارکت مردم و همگرایی اجتماعی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسین حسن نژاد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اظهار داشت: دولت ها با وجود برخورداری از توان مالی و اداری قادر به مبارزه با مواد مخدر و کاهش معضلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه نخواهند بود و نیاز به مشارکت سازماندهی شده مردم دارند.

وی ادامه داد : تشکل های مردم نهاد به دلیل حضورشان در جامعه و ارتباط مستقیم با مردم تجربیات بهتری از دولت ها برای کاهش معضلات اجتماعی دارند و باید بستر برای حضور تشکل های مردم نهاد برای کاهش معضل اجتماعی فراهم شود.

حسن نژاد اظهارداشت : در حوزه پیشگیری از اعتیاد در سطح جامعه کارهای خوبی انجام شد و برای پیشبرد اهداف پیشگیرانه نیازمند تعریف واحد از چنین طرح هایی داریم و تا زمانی که به تعریف واحد در حوزه پیشگیری نرسیم، نمی توان نسبت به موفقیت و یا عدم موفقیت آن ارزیابی درستی داشته باشیم.

معاون استاندارمازندران بیان داشت : باید روح مسوولیت پذیری نسبت به یکدیگر در جامعه ما بار دیگر زنده شود تا بتوانیم نسبت به رفع معضل اجتماعی برنامه ریزی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها