موج

رییس کل دادگستری یزد؛

رییس دادگستری یزد گفت: تلاطم‌های موجود در بازار مصالح ساختمانی و افزایش روز افزون قیمت‌ها می‌تواند متأثر از اقدامات غیر قانونی باندهای تبه کاری و فعالیت‌های مخرب آنان باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رییس دادگستری یزد در رابطه با دستگیری باند چاقا نفت کوره در یزد اظهار داشت: به دنبال بررسی‌های اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان، مشخص گردید شبکه‌ای گسترده و سازمان یافته به خرید، فروش و حمل و عرضه خارج از قواعد توزیع نفت کوره یارانه‌ای اقدام می‌نمایند که از محل این اقدامات غیر قانونی ماهانه میلیاردها ریال از یارانه اختصاص یافته به بخش تولید و کاهش قیمت‌ها برای استفاده مصرف کننده را حیف و میل و منافع بادآورده‌ای را سودجویانه و فرصت طلبانه از آن خود می‌کنند.

وی تصریح کرد: تلاطم‌های موجود در بازار مصالح ساختمانی و افزایش روز افزون قیمت‌ها می‌تواند متأثر از اقدامات غیر قانونی مشابه این باند و فعالیت‌های مخرب آنان باشد.

این مقام قضایی با اشاره به دستگیری 4 نفر از اعضای این باند، خاطرنشان کرد: با بررسی‌های اطلاعاتی به عمل آمده توسط اداره اطلاعات استان، 4 نفر شناسایی و دستگیر و به اتهام مشارکت در اخلال در نظام تولید کشور از طریق سوء استفاده از فروش غیر مجاز مواد اولیه به میزان 220 تریلی نفت کوره تحت قرار به زندان معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها