موج

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: امروز برای توسعه استان یزد نیازمند فناوری و نوآوری هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در مراسم معارفه رییس پارک علم و فناوری یزد ضمن تشکر از خدمات داریوش پورسراجیان در دوران تصدی خود به عنوان رییس پارک یزد، وی را انسانی دلسوز و دارای تعامل مطلوب با مدیران دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های مستقر در پارک خواند که عملکرد مطلوبی از خود بر جای گذاشته است.

وی همچنین با تبریک انتصاب محمدمهدی لطفی رییس جدید پارک فناوری یزد، گفت: خوشبختانه انتظار استان از پارک علم و فناوری یزد یعنی نقش آفرینی در توسعه پایدار منطقه در سخنان دکتر لطفی مورد تاکید قرار گرفت که امیدواری با همکاری و تعامل تمام دستگاه‌ها و فعالان این حوزه محقق شود.

استاندار با تاکید بر این که امروز برای توسعه استان یزد نیازمند فناوری و نوآوری هستیم، گفت: با توجه به این که فرصت‌های شغلی ایجاد شده در استان تناسب لازم را با نیازهای نیروی کار بومی استان ندارد امیدواریم که پارک بتواند در زمینه‌ی ظرفیت‌سازی برای ایجاد فرصت‌های شغلی  در استان کمک کند.

وی با تاکید بر اهمیت توسعه و تقویت زیرساخت‌های پارک علم و فناوری یزد، ابراز امیدواری کرد که متناسب با کمک‌ها و حمایت‌های وزارت علوم، مجموعه استان نیز در این زمینه حمایت‌های لازم را داشته باشد.

طالبی با اشاره به زمینه‌های خوب موجود در استان یزد برای ایده‌پردازی فعالان اقتصادی، عنوان کرد: پارک فناوری یزد می‌تواند به ظهور و بروز این فعالیت‌ها کمک کند. البته مشکلاتی نیز در زمینه کسب مجوزهای لازم گاها وجود دارد که امیدواریم برای رفع آنها تدابیر و حمایت‌های لازم مورد اهتمام قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها