موج

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری یک سارق داخل خودرو و کشف 300 میلیون ریال اموال مسروقه در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: با شکایت شهروندان در خصوص سرقت از چندین دستگاه خودرو پارک شده، سارق داخل خودرو در خمینی شهر شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: یکی از واحدهای این یگان حین گشت زنی به یک نفر که در کنار خودروی پارک شده کنار خیابان ، مشکوک شدند که متهم با مشاهده خودرو پلیس اقدام به فرار کرد در نهایت مأموران موفق به دستگیری وی شدند.

سرهنگ جعفری نژاد خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو اموال سرقتی شامل یک عدد باطری خودرو سنگین ،3 دستگاه ضبط خودرو ،6 عدد میلگرد 5/1 متری، یک عدد جک خودرو، یک دستگاه سنگ ساب، یک دستگاه پمپ آب کولر، 10 متر سیم بکسل،یک عدد چادر مسافرتی ،2 دستگاه گوشی لمسی به ارزش بیش از 300 میلیون ریال کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان از شهروندان خواست: چنانچه شیشه و یا قفل درب خودرو معیوب شده در کوتاه ترین وقت ممکن نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید،پس از سرقت از داخل خودرو تا رسیدن پلیس از بهم ریختن صحنه جرم پرهیز کنید ، در توقف های کوتاه مدت شیشه اتومبیل را بالا برده و درها را قفل کنید ،هنگام ترک اتومبیل از بسته بودن درب ها و شیشه اطمینان حاصل نمایید ودر صورت برخورد با هر گونه مورد مشکوک سریعاً موضوع را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها