موج

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان خبر داد

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان ازرفع تصرف اراضی سازمان ملی به ارزش 1500 میلیارد ریال در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا امیرخانی گفت:در سال جاری اجرای احکام قضایی و رفع تصرف از اراضی دولتی متعلق به سازمان ملی زمین ومسکن  با ارزش حدود 1500 میلیارد ریال در استان اصفهان انجام شده است.

وی با ارائه گزارشی از رفع تصرف از اراضی دولتی طی شش ماهه اول سال 98 و احکام اجرایی در این خصوص گفت: اداره کل راه وشهرسازی در سال 98 نسبت به تعداد 55 فقره اجرای احکام، خلع ید و قلع و قمع به متراژ 610 هزار و 718 مترمربع به ارزش بیش از  362 میلیارد ریال نموده است.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان در راستای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی دولتی و رفع تصرفات فوری این اراضی ملی بیان داشت: طی شش ماه گذشته تعداد 51 فقره زمین به متراژ 122 هزار مترمربع و به ارزش حدود 1200 میلیارد ریال با همت حوزه املاک و حقوقی این اداره کل و هوشیاری عوامل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان رفع تصرف فوری شده است.

گفتنی است؛ این اراضی ملی عمدتا در شهرستانهای کاشان، آران وبیدگل، فریدن، بوئین ومیاندشت، نجف آباد، خوانسار، مبارکه ، اردستان، لنجان، شاهین شهر و میمه، دهاقان، نطنز، گلپایگان، شهرضا، سمیرم، نجف آباد، نیک آباد و کوهپایه و نائین رفع تصرف گردیده و احکام قضایی اجرایی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها