موج

حشمت الله صیدی:

شهردار سنندج گفت: در راستای توسعه ورزش همگانی در سنندج با همکاری کمیسیون ورزش وسلامت شورای اسلامی شهر بزودی مسیر ویژه دوچرخه سواری این شهر به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت الله صیدی پیش از ظهر امروز شنبه در آیین تجلیل از کارکنان و کارگران افتخارآفرین و مدال آور شهرداری سنندج در عرصه های ملی و بین المللی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی ، اظهار داشت: به منظور تقویت روحیه نشاط و شادابی شهروندان، عملیات احداث نخستین مسیر ویژه دوچرخه سواری به متراژ 6 کیلومتر، تیر امسال از ابتدای میدان حجاب تا ورودی ناحیه منفصل شهری حسن آباد آغاز شد.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده، فاز نخست مسیر دوچرخه سواری بزودی به بهره برداری می‌رسد، افزود: احداث سه زمین ورزشی نیز در دستور کار مدیریت شهری بود که یک سایت ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته دولت در آبیدر بهره‌برداری شد.

شهردار سنندج اضافه کرد: عملیات احداث زمین ورزشی در بلوار معلم  این شهر نیز آغاز شده و تلاش می‌شود تا 2 ماه آینده به بهره برداری برسد، علاوه بر این احداث زمین ورزشی در شهرک بهاران از دیگر برنامه های شهرداری و شورای شهر در راستای ترویج ورزش همگانی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها