موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گازبهاء در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی با بیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی گاز بهاء در استان اصفهان آغاز شده است، گفت: صورتحساب مشترکین گاز دراصفهان همگام با اجرای این طرح ملی در کشور به روش پیامکی ارسال می شود.

وی افزود: مرحله نخست این طرح، با دریافت شماره تلفن همراه مشترکین شروع شده است و مشترکین می‌توانند شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 1000194 با الگوی (شماره اشتراک*1)ارسال کنند.

علوی تصریح کرد: با استفاده از سرویس‌های پیامکی، وب سایت و مراجعه کنتورخوان، جمع‌آوری شماره تلفن همراه انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: طرح حذف قبوض کاغذی، اقدامی در جهت صرفه جویی مصرف کاغذ و صیانت از جنگل ها و منابع طبیعی و حفظ محیط زیست می باشد.

علوی افزود: در صورت فراهم شدن همه شرایط تدریجاً تا پایان سال جاری؛ قبوض کاغذی برای مشترکین گاز صادر نخواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اعلام اینکه برای ثبت شماره تلفن همراه می‌توان به ۳ روش شامل؛ مراجعه به وب‌سایت شرکت ملی گاز به آدرسwww.nigc.ir ، تکمیل فرم ضمیمه شده به قبوض گاز و تحویل آن به مامور قرائت کنتور و نهایتاً ارسال شماره اشتراک ده رقمی درج شده در بالای قبض به سامانه پیامکی1000194 با الگوی (شماره اشتراک*1) اقدام کرد گفت: از مشترکین محترم تقاضا می شود به منظور دریافت اطلاعات صورت حساب گاز مصرفی خود در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود به یکی از سه روش فوق اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها