موج

سعید ناجى مطرح کرد؛

معاون سیاسى و امنیتى استاندارى هرمزگان با اشاره به عدم دانش و تجربه کافى در برخى از روابط عمومى هاى هرمزگان، گفت: عدم آشنایى مدیران به وظایف ذاتى روابط عمومى ها موجب به کارگیرى افراد ناکارآمد شده است.

به گزارش خبرگزارى موج هرمزگان،  سعید ناجی معاون سیاسى، امنیتى و اجتماعى استاندارى هرمزگان  در جلسه شورای  هماهنگی روابط عمومی های استان، بیان کرد: شرح وظایف و عملکرد روابط عمومی در برخی از دستگاه ها روشن و برجسته نیست و این نشانگر عدم آشنایی مدیران به نقش و وظایف ذاتی این حوزه است که موجب می شود در بعضی مواقع شاهد این باشیم که از افراد ناکارآمد در روابط عمومی ها استفاده شود.

وى خاطر نشان کرد: جایگاه روابط عمومی در دستگاه های دولتی به درستی تبیین نشده و به نقش موثر و کلیدی آن توجه نگردیده است.

ناجی تصریح کرد: نگاه نادرست مدیران به روابط عمومی دستگاه ها موجب می شود که افرادی در این حوزه قرار گیرند که آشنایی با وظایف و فعالیت های اصلی و ذاتی روابط عمومی ندارند و در نتیجه عملکرد خوبی نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه افراد فعال در عرصه روابط عمومی باید بتوانند موجب تقویت این جایگاه در دستگاه ها شوند، افزود: روابط عمومی فعال و توانمند می تواند مدیران را متقاعد کنند تا این حوزه به جایگاه واقعی خود برسد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: در حال حاضر روابط عمومی های استان از جهت کمی، تعداد نیرو و تجهیزات و از لحاظ کیفی مانند دانش و تجربه لازم هنوز در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته اند.

ناجی تصریح کرد: زمانی که نقش و جایگاه روابط عمومی به درستی در مجموعه تعریف نشده باشد موجب کاهش عملکرد مدیر و به تبع دستگاه مربوطه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در حوزه روابط عمومی هر آنچه که در حال ارائه می باشد حاصل میزان توجه و نگاه مجموعه و مدیران به این حوزه است اگر دستگاهی عملکرد خوب و مناسبی ندارد باید نگاه خود را به روابط عمومی مجموعه تغییر دهد.

وی تاکید کرد: روابط عمومی، ابزارکار و عصای دست مدیران  مجموعه است و می تواند جایگاه دستگاه را ارتقاء بخشد و   نقش واقعی خود را ایفا کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها