موج

با تصمیم استاندار لرستان؛

در تصمیمی، مدیرکل پر حاشیه روابط عمومی استانداری لرستان برکنار شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، دقایقی پیش، نورمحمد آریانپور مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان برکنار شد.

بر اساس این گزارش، استاندار لرستان در تصمیمی، مدیرکل پرحاشیه روابط عمومی این مجموعه را برکنار کرد.

این در حالی است که ساعاتی پیش، آریانپور در کسوت مدیرکل روابط عمومی، کسب موفقیت هسته گزینش استانداری لرستان را به خود تبریک گفته بود.

 

*عملکرد خیلی خوب هسته گزینش استانداری لرستان

"به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان ، در پی بازرسی های به عمل آمده از عملکرد هسته گزینش استانداری لرستان توسط هیات مرکزی گزینش وزارت کشور این هسته رتبه خیلی خوب را کسب نمود. محمد آریان پور مدیر هسته گزینش و سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان با تایید این مطلب اظهار داشت: در پی بررسی های بعمل آمده توسط تیم بازرسی نظارت و ارزیابی عملکرد هیات مرکزی گزینش وزارت کشور، هسته گزینش استانداری لرستان با کسب نمره ۹۰/۲ از صد امتیاز رتبه خیلی خوب را کسب نموده است."

 

حال سوال اینجاست، نورمحمد آریانپور که ماه هاست از مدیریت هسته گزینش برکنار شده، بر چه پایه و اساسی خود را هم زمان مدیر این هسته و مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی کرده است ؟!

آیا استاندار لرستان از بازگشت آریانپور به هسته گزینش مطلع است یا او مدیر خودخوانده این واحد نظارتی اداری تلقی می شود ؟!.

اگر مدیریت هسته گزینش خودخوانده است، آیا نباید واحد حراست استانداری لرستان به موضوع ورود کنند تا شاهد تکرار چنین اقداماتی نباشیم ؟!.

به هر روی امید است استانداری لرستان، پاسخی قابل قبول در این خصوص ارائه دهد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها