موج

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: ریل گذاری 117 کیلومتر پروژه راه آهن اردبیل در سفر رئیس جمهوری آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل گفت: اقدامات ریل گذاری 117 کیلومتر این پروژه در سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل آغاز می شود که در این راستا مقدمات تامین ریل مورد نیاز این پروژه انجام گرفته است.

او ادامه داد : در صورت آغاز ریل گذاری این پروژه ، دولت اعتبارات آن را افزایش می دهد.

استاندار اردبیل با اشاره به فعال شدن پروژه راه آهن اردبیل از طریق جذب فاینانس داخلی تلاش برای تسریع در اجرای این پروژه را از دیگر اولویت های حوزه عمرانی عنوان کرد.

بهنام جو گفت: تامین زیرساخت های عمرانی زیربنای توسعه استان است و برای سرمایه گذاری بخش خصوصی باید زیرساخت ها فراهم باشد.

او بیان کرد: تلاش برای جذب سرمایه گذاران در این برهه زمانی در استان ضروری بوده و لازمه جذب سرمایه گذاران فعال بودن حوزه عمرانی و زیرساختی است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: تلاش برای جذب اعتبارات برای پروژه های مهم استان از جمله سدها ، راه و پروژه های حوزه گردشگری و توسعه ای استان از دیگر ضرورت های حوزه عمرانی است که باید در اولویت اقدامات قرار گیرد.

بهنام جو با اشاره به قرار گرفتن در جنگ نابرابر اقتصادی تلاش و استفاده از تمام لحظات کاری برای ارائه خدمات به مردم را نمونه ای از امید آفرینی برای مردم و ایجاد یاس در دشمنان عنوان کرد.

او گفت: در راستای تامین زیرساخت های عمرانی در استان اقداماتی انجام گرفته و در حال انجام است که باید با حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی قوت گیرد.

استاندار اردبیل شناسایی محل احداث شهرک صنعتی مشترک بین استان اردبیل و سرمایه گذاران آذربایجان را از جمله این اقدامات دانست و گفت: چند محل برای این طرح مشخص شده که از لحاظ صادراتی برای استان دارای توجیه اقتصادی می باشد.

بهنام جو بیان کرد: یکی از نقاط مشخص شده را سرمایه گذاران وطرف های آذری انتخاب خواهد کرد.

او با اشاره به اجرای خط ریلی پارس آباد – آذربایجان از ورود سازمان همیاری استانداری به این حوزه برای اقدامات عمرانی خبر داد.

استاندار اردبیل افزود: تلاش برای فعالسازی بخش خصوصی در احداث اماکن اقامتی در مجموعه های گردشگری ، تجدید نظر در اجرای طرح های گردشگری و تسریع در واگذاری ساختمان های راکد و فعالسازی اجرای کارخانجات لاستیک و کامیون سازی از جمله اقدامات حوزه عمرانی بوده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها