موج

استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: گردشگری سلامت یکی از محورهای توسعه استان اردبیل است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در دیدار با امام جمعه بیله سوار گفت: گردشگری سلامت یکی از محورهای توسعه استان اردبیل است و در این خصوص اقدامات مثبتی انجام شده که به زودی نتایج آن دیده خواهد شد.

او بیان کرد: تحول گردشگری سلامت در استان مرزی اردبیل مغفول نبوده و با جدیت دنبال می شود.

استاندار اردبیل افزود: شهرستان بیله سوار یکی از قطب های گردشگری خارجی است و نگاه ما به این منطقه توسعه ای است تا جایی که جذب سرمایه گذاران مورد تاکید است و انتظار می رود مسئولان محلی توجه ویژه به این مهم داشته باشند.

بهنام جو همچنین راه اندازی منطقه آزاد را فرصتی برای توسعه اقتصادی این منطقه برشمرد و گفت: بهره گیری بهینه از این امتیاز نیازمند همکاری و مشارکت مردم و مسئولان است.

او تصریح کرد: با توجه به اینکه اعتبارات ملی مطلوبی در جهت توسعه زیر ساخت ها در استان مصوب و ابلاغ شده است پروژه های مورد نیاز شهرستان ها با اولویت اجرا می شود.

همچنین امام جمعه بیله سوار در این دیدار با اشاره به دستاوردهای دولت در منطقه عنوان کرد: فعالیت های دولت در استان اردبیل با وجود تخصیص اعتبارات کم بسیار امید بخش است.

حجت الاسلام جابرعزیزی با اشاره به اینکه گام های موثری در راستای توسعه کشاورزی مدرن و ایجاد ظرفیت های گردشگری سلامت و همچنین تجارت و تسهیل مراودات تجاری با کشورهای همسایه برداشته شده است، افزود: نیازمند توجهات بیشتر در جهت توسعه زیرساخت های منطقه هستیم چرا که بدون توسعه زیر ساخت فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان فراهم نخواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها