موج

شهردار سنندج اعلام کرد :

شهردار سنندج از پیشرفت 45 درصدی شهربازی روباز واقع در پارک ملت سنندج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت الله صیدی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اعلام کرد: روند اجرایی عملیات اجرایی پروژه شهربازی پارک ملت در حال انجام است.

شهردار سنندج اظهار داشت: پروژه احداث شهربازی پارک ملت سنندج یکی از بسته های سرمایه گذاری  این شهرداری است که پس از اخذ مجوز از طریق انتشار فراخوان نسبت به انتخاب سرمایه گذار برای احداث این پروژه اقدام شد.

 صیدی  تصریح کرد: در راستای ایجاد مکان مناسب و استاندارد تفریحی برای شهروندان به ویژه کودکان و محیط هایی شاد برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت و همچنین ارتقاء شور و نشاط و شادابی میان آنان عملیات احداث شهربازی روباز پارک ملت  در دستور کاراین شهرداری قرار گرفت.

وی از پیشرفت 45 درصدی پروژه شهربازی پارک ملت سنندج خبر داد و گفت: این شهربازی در زمینی به مساحت 23 هزار مترمربع با مشارکت بخش خصوصی و با سرمایه گذاری 130 میلیارد ریالی در حال احداث است.

شهردار سنندج با تاکید بر اینکه عملیات عمرانی احداث این شهربازی  تا دو ماه آینده به اتمام می رسد، اضافه کرد: در فاز اول 16 الی 20 عدد وسایل بازی متنوع برای کودکان و بزرگسالان نصب  خواهد شد.

صیدی خاطرنشان کرد: در راستای احداث شهربازی روباز مدرن و مجهز پارک ملت در داخل محوطه رستوران، فود کورت، واحدهای خدماتی نیز احداث می شود.

شهردار سنندج با بیان اینکه احداث شهربازی روباز در پارک ملت باعث رونق دوباره این پارک قدیمی خواهد شد گفت : امیدواریم بتوانیم تا پایان سالجاری نسبت به اتمام این پروژه سرمایه گذاری اقدام نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها