موج

رشید حیدری‌مقدم مطرح کرد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با اشاره به حضور فعال تیم‌های پزشکی همدان در مسیر اربعین و مرکز جامع سرطان همدان، پیش بینی کرد: این مرکز خردادماه سال ۱۳۹۹ بهره‌برداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، رشید حیدری‌مقدم،  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا  همدان در نشست اعضای اقتصاد مقاومتی همدان با اشاره به مرکز جامع سرطان همدان، ابراز کرد: این مرکز، خردادماه سال ۱۳۹۹ بهره‌برداری شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به سهمیه همدان از آمبولانس‌های فوق مجهز وزارت بهداشت، اظهار داشت: تاکنون ۶۲ دستگاه آمبولانس اسپرینتر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کردیم.

حیدری‌مقدم تاکید کرد: این آمبولانس‌ها مجهز به تمام تجهیزات لازم در اتاق ICU است و تمام امکانات لازم برای انتقال بیماران از مکانی به مکان دیگر را دارد.

وی با اشاره به حضور میلیونی ایرانیان در مراسم عزاداری اربعین حسینی، عنوان کرد: تیم‌های پزشکی همدان در تمام جاده‌ها و موکب‌های استان و منتهی به مرزهای غربی کشور حضور فعال داشته‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بخش عمده‌ای از خدمات پزشکی در مرز مهران توسط تیم‌های پزشکی همدان ارائه شد و بیشتر مصدومانی که در ایلام امکان درمان نداشتند از طریق اورژانس زمینی و هوایی به مراکز درمانی همدان منتقل شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان نیز در این نشست گفت: در تابستان ۹۷ نرخ بیکاری همدان ۶.۵ درصد بود و تابستان امسال این نرخ به ۵.۳ درصد کاهش یافت.

احمد توصیفیان افزود: بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان همدان در تابستان امسال پس از زنجان، رتبه دوم کمترین نرخ بیکاری را در کشور به خود اختصاص داد.

وی اظهار داشت: نرخ مشارکت اقتصادی همدان در تابستان امسال ۴۷.۵ درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد افزایش داشته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا  همدان با اشاره به  مرکز جامع سرطان همدان، پیش بینی کرد: این مرکز خردادماه سال ۱۳۹۹ بهره‌برداری شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها