موج

آیت‌ الله حبیب‌ الله‌ شعبانی موثقی تاکید کرد:

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه باید مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان همدان را باید جدی گرفت، بر ضرورت ایجاد مرکز تخصصی اعتقادات شیعی و نیز مرکز تخصصی تربیت کودکان در همدان، تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، آیت‌ الله حبیب‌ الله‌ شعبانی موثقی، امام جمعه همدان در شورای فرهنگ عمومی استان همدان با اشاره به ضرورت ایجاد مرکز تخصصی تربیت کودکان و مرکز تخصصی اعتقادات شیعی، ابراز کرد:  با توجه به برخی گزارش‌ها و نیز به دلیل جغرافیای استان همدان راه اندازی مرکز تخصصی اعتقادات شیعی و نیز مرکز تخصصی تربیت کودکان در همدان ضروری است.

وی با بیان اینکه مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان همدان را باید جدی گرفت و در ابتدای هر جلسه گزارشی از اجرایی شدن مصوبات جلسه قبل ارائه شود، گفت: یکی از مشکلات موجود در سراسر کشور که به دلیل شرایط جغرافیایی همدان در استان ما خود را بیشتر نشان می‌دهد مسائل فرق و مذاهب است.

وی تاکید کرد:

امام جمعه همدان با بیان اینکه نمونه این مرکز را در کشور نداریم و شورای فرهنگ عمومی استان همدان می‌تواند با تصویب تاسیس این مرکز، همدان را به استانی پیش‌رو در این بحث تبدیل کند، گفت: به دنبال حلقه مفقوده‌ای هستیم که حلقه وصلی برای هماهنگی دستگاه‌ها و نهادهای ذی‌ربط و تربیت نیروی انسانی بشود.

آیت الله شعبانی گفت: بودجه‌ای که برای ایجاد این مراکز نیاز است به اندازه یک برنامه فرهنگی شهرداری نیست و موضوع مهم در ساختار این مرکز نوع مدیریت و استفاده بهینه از داشته‌ها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها