موج

ضرب العجل فرماندار بندرعباس؛

فرماندار بندرعباس گفت: اداراتی که در جزیره هرمز واگذاری اراضی داشته اند تا یک هفته آینده لیست آن را به همراه اطلاعات کامل به فرمانداری ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، در جلسه بررسی و تعیین وضعیت مالکیت اراضی جزیره هرمز، اظهار داشت: باید با حساسیت بیشتری کارهای مربوط به جزیره هرمز را دنبال کنید و فرمانداری بندرعباس نیز آمادگی هر گونه همکاری را در این زمینه دارد.
وی در دامه گفت: اداراتی که در جزیره هرمز واگذاری اراضی داشته اند تا یک هفته آینده لیست آن را به همراه اطلاعات کامل به فرمانداری ارائه دهند.
این مقام مسئول بیان داشت: از تاریخ امروز هرگونه واگذاری اراضی در جزیره هرمز نباید به طور مستقل صورت گیرد لذا لازم است با هماهنگی و به میزان لازم انجام شود.
فرماندار بندرعباس عنوان کرد: باید به گونه ای عمل کنید تا مشاغل خرد خانگی و مرتبط با گردشگری در جزیره هرمز رونق گیرد و در نتیجه باعث تقویت وضعیت معیشت مردم شود.

عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل گردشگری در جزیره هرمز، باید کمبودها و مشکلات را شناسایی و نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها