موج

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مشاوره قبل از ازدواج برای زوجین ضرورت دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در کارگاه آسیب های اجتماعی در سالن شهید رجایی استانداری با اشاره به اینکه مشاوره قبل از ازدواج برای زوجین ضرورت دارد گفت:  پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مشاوره های روان شناسی قبل از ازدواج با برگزاری کارگاه های ترویج می یابد.

وی افزود: طبق آمار اعلام شده پدیده طلاق در استان اردبیل نسبت به میانگین کشوری بالا است و در این زمینه آموزش خانواده ها باید جدی گرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل افزود: پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،پدیده های طلاق و سرقت و ناهنجاری های حاصل از این موارد نیاز به آموزش مفید و برگزاری کارگاه های عملی دارد.

ندایی با بیان اینکه استانداری به عنوان هماهنگ کننده سایر دستگاه های اجرایی است گفت: از اواخر سال ۹۷ با بررسی مسایل اجتماعی و شناسایی آسیب های اجتماعی در مناطق مختلف و حواشی شهر به دستور استاندار کارهای زیربنایی شروع شده است.

وی اجرای طرح جامع سلامت را یادآور شد و افزود: اجرای این طرح نیزد از سوی استانداری شروع شده و برای خانواده های جامعه هدف انجام می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل نیز گفت:بهبود امور و توسعه ارتقای سازمانی همکاران استانداری در گرو برگزاری کارگاه ها و آموزش است.

یعثوب نژاد محمد افزود: با توجه به دغدغه هایی که مسولان ارشد استان در رابطه با پیشگیری آسیب های اجتماعی داشتند بحث های اساسی وتخصصی از سوی صاحب نظران ماه ها پیش آغاز شده است.

او با بیان اینکه این زندگی بهتر با شهروندان داناتر امکان پذیر است تصریح کرد:ارتقای دانش و بهره مندی از یافته های علمی در زندگی سبب افزایش مهارت در زندگی می شود.

معاون توسعه مدیریت استاندار اردبیل اظهار کرد: برنامه مدونی برای جامع هدف با مسوولیت نظام روان شناسی که برای خانواده کارکنان و سایر اقشار مردم که مدیریت آن بر عهده معاونت توسعه مدیریت و معاونت سیاسی امنیتی گذاشته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها