موج

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: مرز چزابه برای زائرین استان یزد در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در ‌رابطه با پیگیری سفر زائرین اربعین حسینی با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، گفت: امکان ارائه خدمات حمل و نقلی برای زائرین یزدی در مرز مهران وجود ندارد.
وی با تشکر از زحمات تمامی دست‌اندرکاران حمل و نقل زائرین اربعین ‌حسینی، رانندگان، شرکت‌های حمل و نقلی و مدیرکل و پرسنل زحمتکش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از مردم استان خواست که برای سفر اربعین از مرز چزابه برای خروج از کشور عبور کنند.

صادقیان ادامه داد: با توجه به این که مرز چزابه برای زائرین استان یزد در نظر گرفته شده لذا برنامه‌ریزی برای جابجایی زائر‌ان فقط برای این مرز با ناوگان مسافربری استان انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در پایان خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته برخی از زائرین با اتوبوس به مرز مهران سفر کرده اند و با توجه به موارد گفته شده و تمرکز ناوگان استان یزد در مرز چزابه، امکان ارائه خدمات حمل و نقل در مرزهای دیگر و مرز مهران وجود ندارد و برای اینکه زائر‌ان در برگشت دچار مشکل نشوند از مردم استان یزد می‌خواهیم که فقط مرز چزابه را برای سفر زیارتی خود انتخاب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها