موج

حجت الله قاسمی در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری موج مطرح کرد؛

مدیرعامل باشگاه خلیج فارس میناب گفت: مشکل خاصی در تیم خلیج فارس میناب وجود ندارد و تمامی وعده های استاندار به این باشگاه، تحقق یافته است.

حجت الله قاسمی مدیرعامل باشگاه خلیج فارس میناب در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری موج هرمزگان، در خصوص اظهارات چند روز گذشته سرمربی این تیم، عنوان کرد: آقای جهانگیری در جریان حمایت های مسئولان از باشگاه نبوده و این مصاحبه بدون هماهنگی با مدیرعامل انجام شده است.

وی با رد کردن صحبت های جهانگیری اظهار کرد: مشکل خاصی در تیم خلیج فارس میناب وجود ندارد و تمامی مشکلات و وعده های استاندار به این باشگاه تحقق یافته است.

 مدیرعامل باشگاه خلیج فارس میناب در رابطه با وعده  کمک 250 میلیون تومانی فریدون همتی استاندار هرمزگان به این تیم، گفت: تاکنون چنین مسئله ای با استاندار مطرح نشده و این مطلب تکذیب می شود.

وی اضافه کرد: وعده استاندار در خصوص کمک به تیم، فقط کمک های مرحله ای به این تیم بوده است که تاکنون با حمایت های استاندار هرمزگان، مدیرکل ورزش و جوانان، کشفی مشاور استاندار، حمایت های بسیار خوبی از این تیم صورت گرفته است. 

به گزارش موج، روز یکشنبه خبری در خصوص عدم تحقق وعده های استاندار در حمایت از تیم خلیج فارس میناب بر روی یکی از خبرگزاری های استان  قرار گرفت. 

بر پایه این گزارش؛ اظهارات  شهاب جهانگیری سرمربی تیم خلیج فارس میناب از سوی مدیرعامل باشگاه تکذیب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها