موج
کدخبر : ۳۰۱۳۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-301329

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان خبر داد

مدیر منطقه ۱۲شهرداری اصفهان از افتتاح ۳۴ میلیارد تومان پروژه تا یک ماه آینده در منطقه 12 شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی باقری با بیان اینکه در این منطقه ۹ پروژه آماده بهره برداری است، گفت: تا یک ماه آینده ۳۴ میلیارد تومان پروژه در منطقه ۱۲ افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی بیان داشت: منطقه 12 داری 8200 هکتار مترمربع مساحت، ۱۴۰ هزار نفر جمعیت و ۱۰ محله است که سالانه نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان جهت نگهداری فضای سبز، رفت‌وروب آن هزینه می‌شود.

باقری ادامه داد: با توجه به وجود دو بزرگراه آزادگان و معلم نزدیک به ۶۰ درصد حجم تردد شهر اصفهان از منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان است.

تکمیل پروژه پارک سوار مهم عاشق آباد در 2 ماه آینده

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: پروژه پارک سوار مهم عاشق آباد به مساحت 15 هزار و 500 متر مربع در دو فاز در 2 ماه آینده در منطقه 12 شهرداری اصفهان تکمیل می شود.

علی باقری بیان داشت: پروژه پارک سوار عاشق آباد پروژه در زمینی به مساحت 15 هزار و 500 متر مربع در دو فاز در دست اجراست که امیدواریم طی دو ماه آینده هر دو فاز آن تکمیل شود.

وی ادامه داد: پارک سوار عاشق آباد یکی از بهترین پارک سوارهایی است که می تواند ترکیب خودروی شخصی، حمل و نقل عمومی و مترو را پوشش دهد.

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان  در ارتباط با پروژه های عمرانی منطقه، گفت: یک پروژه مشارکتی در میدان شهید علیخانی واقع شده که سه سقف آن اجرا و در حال تکمیل شدن است، مساحت این زمین 2 هزار 180 متر مربع با زیربنای 18 هزار و 230 متر مربع است.

افتتاح پروژه ادامه خیابان مفتح به آزادگان تا پایان سال 98

علی باقری پروژه ورزشی شهرک نگین را یکی دیگر از پروژه های منطقه ذکر کرد و افزود: از دیگر پروژه های عمرانی در دست احداث مجموعه فرهنگی ورزشی شهرک مهدیه است که مراحل پایانی تکمیل خود را با زیربنای 880 متر مربع در دو طبقه و اعتبار 1 میلیارد و 686 میلیون تومان طی می کند.

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان با اشاره به اصلاح ورودی شهرک مهدیه، گفت: این پروژه نیز که درخواست چندین ساله مردم این شهرک است در حال اتمام است، پروژه مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از دیگر پروژه های منطقه است که برای اولین بار در سطح شهر اصفهان در چهار طبقه در محله کم برخوردار امیرالمومنین و ناصر خسرو اجرا می شود.

وی با بیان اینکه مجموعه فرهنگی شهرک کوثر در مجاورت مسجد امام حسن (ع) تکمیل شده، اضافه کرد: از دیگر پروژه های منطقه که آرزوی چندین ساله مردم محله امیرالمومنین است پروژه ادامه خیابان مفتح به آزادگان است، 84 پلاک در این مسیر قرار داشت که تاکنون 80 پلاک آن آزادسازی شده است و امیدواریم تا یک ماه آینده آزادسازی آن تکمیل و تا پایان سال به بهره برداری کامل برسد.

باقری در خصوص بودجه منطقه نیز بیان کرد: سومین بودجه بین مناطق شهر اصفهان متعلق به منطقه ۱۲ است، که این رقم برابر با ۱۶۷ میلیارد تومان است.

وی افزود: از ۱۶۷ میلیارد تومان بودجه مربوط به منطقه، ۱۱۷ میلیارد تومان آن مختص به امور عمرانی است که از این رقم ۴۷ درصد آن مربوط به آزادسازی تملک بوده که اکنون ۱۴ پروژه با رقم اعتبار ۵۴ میلیارد تومان به خود اختصاص داده است.

افزایش 74 درصدی ساخت و ساز در منطقه 12 شهرداری اصفهان

باقری درارتباط با حوزه ساخت و ساز در این منطقه گفت:در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته تعداد پروانه‌های صادر شده در این منطقه ۷۴ درصد رشد داشته است.

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان اظهار کرد: در 6 ماه نخست سال جاری تعداد پروانه‌های صادر شده ۱۷۶ فقره پروانه بوده که این میزان در شش ماه نخست سال گذشته ۱۰۰ فقره بوده است؛ همچنین از نظر متراژ پروانه‌های صادر شده سال جاری ۱۰۶ هزار مترمربع و در شش ماه نخست سال گذشته ۶۰ هزار و ۹۲۱ مترمربع پروانه صادر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها