موج

جمعی از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان مازندران:

جمعی از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان مازندران بندرانزلی را یک شهرستان ویزه گردشگری و اقتصادی در منطقه دانستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، رئیس اتحادیه خانه مطبوعات شمال کشور در بازدید از پروژه های عمرانی و گردشگری بندرانزلی اظهار داشت : خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان مازندران در بازدید از پروژه های گردشگری و عمرانی استان گیلان در شهرستان بندرانزلی حضور یافتند.

ساسان شیخی بیان داشت: شهرستان بندرانزلی با وجود ادارات کل بندر وگمرک نشان دهنده پتانسیل بالای اقتصادی این شهرستان می باشد و در حوزه گردشگری نیز اقدامات خوبی در این شهرستان انجام شده است.

سردبیر سایت حرف شمال مازندران نیز گفت: شهرستان بندرانزلی در مسیر توسعه قرار دارد و در بازدید امروز دیدیم که این شهرستان توانسته بر مسیر گردشگری اقتصادی گام بردارد.

صفر لفوتی اظهار داشت: از آنجایی که انزلی را با تیم فوتبال ملوان می شناسند در توسعه استادیوم تختی این شهرستان اقدامات خوبی در حال انجام می باشد.

خبرنگار سایت ساحل خبر نیز در حاشیه این بازدید گفت: شهرستان انزلی توانست در جذب گردشگران برنامه ریزی های خوبی داشته باشد.

سید قادر موسوی بیان داشت: در بازدید خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان مازندران از بندرانزلی فرصت خوبی بود تا با ظرفیت های اقتصادی و گردشگری این شهرستان بیشتر آشنا شویم.

مدیرمسئول سایت حرف شمال مازندران نیز بیان داشت: در حوزه گردشگری دریایی در شهرستان بندرانزلی اقدامات ویژه و خوبی انجام شد که می تواند یک الگو برای دیگر شهرستانهای استان های شمالی باشد.

حسن قمی اظهار داشت: توسعه گردشگری در شهرستان بندر انزلی در الویت قرار گرفته و با توسعه گردشگری اشتغال زایی و درآمد زایی نیز نمود پیدا کرده است.

خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان مازندران در ادامه بازدید از پروژه های گردشگری و عمرانی استان گیلان وارد شهرستان های صومعه سرا،فومن وبندرانزلی می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها