موج

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام کرد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از ارائه خدمات به حدود 40 هزار زائر اربعین حسینی توسط مواکب موقوفات در استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام محمد کاروند امروز دوشنبه در گفت و گو با رسانه های استان اظهار داشت: امسال اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با همکاری متولیان علاوه بر موکب سنندج، در بیجار و مرز خسروی نیز موکب هایی برای پذیرایی از زائرین اربعین راه اندازی کرده است.

مدیر کل اوقاف وامور خیریه کردستان تصریح کرد: با گذشت سه روز از فعالیت موکب از محل اجرای نیت موقوفات اهل سنت کردستان، خیرین با اهدای اقلام غذایی و خوراکی به همراهی این موکب در خدمات رسانی به زائران اربعین کمک کردند.

وی افزود: دراین مدت 160 میلیارد ریال  اقلام غذایی شامل  نیم تن برنج، 100 لیتر شیر، 10 صندوق سیب،10 تن هندوانه، یک هزار و 700 بطری آب معدنی و 10 کارتن تخم مرغ از سوی هفت نفر از خیرین استان اهدا شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اطعام حدود 13 هزار نفر از زائران تاکنون در موکب اهل سنت استان، گفت: اهل سنت کردستان احترام ویژه ای برای اهل بیت پیامبر(ص) قائل هستند و این احترام و دلبستگی در خدمت رسانی به زائران اربعین به زیبایی نمایان شده است.

حجت الاسلام کاروند اظهار داشت: در مجموع تاکنون حدود 40 هزار نفر زائر از خدمات مواکب اوقاف و امور خیریه کردستان بهره مند شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها