موج

به مدت۳ روز؛

مرحله استانی اولین دوره مسابقات ملی مهارتهای فنی وتخصصی بهره برداران کشور به مدت۳ روز دراصفهان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان درمراسم آغاز این دوره از مسابقات گفت: بهره برداران طلایه داران عرصه خدمت رسانی درصنعت آبفا به احاد مردم هستند باید با ارتقا مهارتهای لازم و کسب دانش روز با ارائه خدمات مطلوب رضایت مندی مشترکین را بیش از پیش جلب نمایند.

هاشم امینی با تاکید بر نظم و انضباط در انجام وظایف محوله تصریح کرد:فعالان در صنعت آبفا باید با رعایت نظم و انضباط کاری و از سوی دیگر با ارتقا مهارت های لازم درصدد ارائه خدمات پایدار به مردم باشند که این امر هدف غایی تلاشگران صنعت آبفا است.

وی ارتقا کیفیت خدمات به مشترکین را یکی از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد و بیان داشت:با برگزاری رقابت سالم در این دوره مسابقات قطعا مهارتهای لازم به منظور ارائه خدمات بهینه به مشترکین  ارتقا می یابد  واین مهم هدف اصلی برگزاری این مسابقات بوده است.

امینی خطاب به بهره برداران شرکت آبفا اصفهان که در این مسابقات به رقابت می پردازند اعلام کرد:ازبهره برداران شرکت آبفا اصفهان انتظار می رود در رقابتی سالم به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه یابند چرا که  آبفا اصفهان که یکی از قدیمی ترین شرکتها در صنعت محسوب می شود در بسیاری از زمینه ها در صنعت آبفا در کشور پیشرو است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت: آبفا صنعتی است خدماتی که باید فعالان در این صنعت تمام لحظات خدمات زیربنایی و حیاتی را در اختیار متقاضیان قرار دهند، پس کسب مهارتهای عملی بیش از هر عامل دیگری موثر در ارائه خدمات پایدار به مشترکین است.

لازم به یادآوری است؛ مرحله استانی اولین دوره مسابقات مهارتهای فنی و تخصصی بهره برداران آب وفاضلاب کشور طی ۳ روز در ۵ بخش در سایت دائمی آموزش اصفهان برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها