استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: در طول خدمت خود در استانداری یزد، در ورزشکاران زورخانه ای این استان روحیه پهلوانی را به واقع احساس کردم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در سخنانی اظهار داشت: در طول خدمت خود در استانداری یزد، در ورزشکاران زورخانه ای این استان روحیه پهلوانی را به واقع احساس کردم.

طالبی در ادامه افزود: همیشه تعامل و همکاری را در ورزش زورخانه ای یزد شاهد بوده ایم و اجازه نمی دهیم در آن روحیه تنش زایی که خود از آسیب های اجتماعی به فرهنگ جامعه است شکل بگیرد.

طالبی با تاکید بر برنامه ریزی های بیشتر برای توسعه این رشته ورزشی میان سنین پایه بیان داشت: با توجه بیشتر به همگانی کردن ورزش پهلوانی و زورخانه ای که از جذابیت های فرهنگی، هنری و ... برخوردار است، در مدارس می توانیم ضمن بارور کردن بیش از پیش درخت تنومند پهلوانی در جامعه از هدر رفتن اوقات فراغت جوانان این مرز و بوم جلوگیری کنیم.

استاندار یزد با اشاره به ثبت جهانی یزد به عنوان میراث فرهنگی توسط سازمان بین المللی یونسکو خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا در جهت توسعه همگانی و توامان با آن توسعه بین المللی این رشته اصیل و ایرانی به زودی پروژه ساخت زورخانه بین المللی یزد کلید بخورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها