فرمانده سپاه ناحیه بافق؛

فرمانده سپاه ناحیه بافق گفت: آینده پر افتخاری پیش روی کشور ایران است و شهدا و خانواده های معظم آنان بر فراز این قله پر افتخار قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ اکبر صادقی فرمانده سپاه ناحیه بافق با بیان اینکه همه افتخار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون مطهر شهدا و ایثارگری های آنان در دوران دفاع مقدس هستیم،افزود: ما پاسدار این ایثارگری ها،حماسه آفرینی ها و مجاهدت ها هستیم و هر عملی در جهت قدردانی و خدمت به خانواده معظم شهدا را وظیفه خود می دانیم که باید ادا شود.

با بیان اینکه ما امروز در جهاد اکبر هستیم،تصریح کرد: دوران بزن و در رو نظام استکبار تمام شده است، امروز ما در جایگاهی از استقامت و برومندی قرار داریم که بازدارندگی ما را بالاتر برده و می توانیم پیش از هر گونه اقدام دشمن آن را محکوم به شکست کنیم و این حاصل معنویت و اخلاص شهیدان و صبر و استقامت خانواده های معظم آنان است و باید این را تقویت کرد و این مسیر را ادامه داد و از این گوهر ارزشمند محافظت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه بافق اظهار کرد: آینده پر افتخاری پیش روی کشور ایران است و شهدا و خانواده های معظم آنان بر فراز این قله پر افتخار قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها